Бетис вече е 4-и и диша във врата на Реал Мадрид

Бетис се изкачи на четвърто място в испанското футболно първенство, след като победи с 3:2 като гост Депортиво Ла Коруня.

Ветеранът Рубен Кастро се разписа на два пъти за "зелените" и даде солиден аванс в полза на отбора от Андалусия в началото на второто полувреме.

Ла Коруня стигна до равенство след две попадения на Рики в 56-ата и 60-ата минута. Само четвърт час преди края нападателят на гостите Джоуъл Кембъл се разписа с много красив гол, дошъл след удар от далечна дистанция.

Националът на Коста Рика имаше възможност да направи победата на Бетис още по-изразителна, като в допълнителното време пропусна да вкара четвърти гол във вратата на Депортиво.

След този успех отборът от Севиля заема четвърто място в Примера дивисион с актив от 25 точки. Депортиво е на предпоследната 19-а позиция с едва 11 точки.