Берое и 10 000 на трибуните ще се опитат да вгорчат дебюта на Гонзо

Около 10 000 зрители се очакват на мача между Берое и Левски на стадиона под Аязмото в неделната вечер, когато двата отбора ще изиграят двубоя от четвъртия кръг от първенството на А група. Мачът започва в 20:00 часа а главен съдия е Ивайло Стоянов.

По традиция охрана за мача ще бъде засилена с полиция и жандармерия и едната част от стадиона ще бъде отцепена където ще са настанени феновете на Левски.

Въпреки цените на билетите от 5 и 8 лева феновете няма да се откажат да гледат мача.

Миналия сезон в домакинството си на 9 ноември 2013 година Берое счупи каръка и би Левски в Стара Загора с 1:0 с гола на Венцислав Христов от дузпа в 30-та минута, припомня БТА.

Нападателят от Конго Жуниор Мапуку най-вероятно няма да започне в титулярния състав на Берое и атаката на домакините ще води Венцислав Христов.

На вратата ще застане Благой Макенджиев, който ще замести наказания за един мач Иван Караджов. Резерва на Макенджиев ще бъде 18-годишният Михаил Михайлов.