
Баскетболистките на Берое станаха последният отбор, който се класира за полуфиналите в женското първенство. С общ резултат 2:1 те отстраниха отбора на Миньор (Перник).
В третата решителна среща от четвъртфиналните плейофи момичетата от Стара Загора победиха перничанки със 75:71, в отделните части - 19:26, 24:16, 14:13, 18:16.
След изиграването на всички четвъртфинални срещи се оформиха следните полуфинални двойки:
Лукойл Нефтохимик (Бургас) - БК Монтана 2003
Дунав Еконт (Русе) - Берое 07
Полуфиналните срещи са на 7, 9 и 11 май. Играе се до две победи от три мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ