Бербатов и ПАОК загубиха ново дерби (ВИДЕО)

снимка: PAOK FC

Отборът на Димитър Бербатов ПАОК загуби с 0:1 като гост на убедителния водач в класирането Олимпиакос в голямото дерби на 21-ия кръг в гръцката Суперлига. Единственото попадение в срещата реализира още в осмата минута Елабделауи, с което домакините успяха да си осигурят 20-ти успех в шампионата.

Цавелас в 66-ата минута получи втори червен картон и остави ПАОК с човек по-малко, но само четири по-късно численото равенство на играчите бе възстановено след изгонване поради същата причина на Зджелар.

Димитър Бербатов игра цял мач за тима от Солун, като действаше зад нападателя Атанасидис, но не можа да помогне за избегването на поражението.

ПАОК вече има две загуби в последните три мача, след като отстъпи и на АЕК с 0:1. Тимът на Бербатов е с 34 точки на 4-то място в класирането с 4 по-малко от Панатинайкос и осем по-малко от втория АЕК.

Лидерът Олимпиакос продължава без поражение в първенството и след 20 победи и само 1 равенство има убийствения актив от 61 пункта.

Olympiacos vs PAOK 1-0 All Goals & Full...by enteritament