Байерн закла последния в Бундеслигата със зверска тупалка (ВИДЕО)

Байерн (Мюнхен) изненадеащо срещна страшни трудности и би с минималното 1:0 последния в Бундеслигата. баварците скъсаха нервите на своите фенове при визитата си на Дармщад в среща от 15-ия кръг. Играчите на Карло Анчелоти трябваше да се постараят доста, за да си осигурят 11-ия успех в шампионата.

Шампионите срещнаха яростна съпротива от слабака и съумяха да отправят първия си точен удар в началото на второто полувреме. В 71-ата минута Дъглас Коста пък отбеляза единствения гол в мач. Бразилецът заби уникален шут, който описа чудновата траектория преди да се оплете в мрежата.

Дармщад отправи цели 10 удара към вратата на гостите. Грандът от града на БМВ пък имаше само 2 точни изстрела за 90 минути.

След мъчната победа Байерн събра 36 точки и се върна на върха, докато Дармщад остава на дъното с осем пункта, допускайки седма поредна загуба. С 36 точки са и РБ Лайпциг, но новаците са с по-лоша голова разлика от мюнхенския колос.