Баскетболистите на Левски с две занимания на 4 януари

галерия:

снимка: levskibasket.com

Баскетболен клуб Левски вече провежда своите тренировки. Утре, 4 януари 2010 г. тимът има две занимания в столичната зала "Универсиада", съобщиха от пресслужбата на клуба.

 

Сутрешното е от 11:00 часа, а следобедното от 18:00 часа. В следобедното ще участват и всички американци, които получиха с ден повече почивка.

 

Първата тренировка на "сините" за 2010 година бе на 2 януари, като на нея бе и новото попълнение на клуба Георги Чековски.


Треньорът Константин Папазов също се присъедини към тима, въпреки че на 30 декември претърпя операция на херния в инстута за Спешна медицинска помощ "Пирогов".