
снимка:
levskibasket.com
Баскетболен клуб Левски вече провежда своите тренировки. Утре, 4 януари 2010 г. тимът има две занимания в столичната зала "Универсиада", съобщиха от пресслужбата на клуба.
Сутрешното е от 11:00 часа, а следобедното от 18:00 часа. В следобедното ще участват и всички американци, които получиха с ден повече почивка.
Първата тренировка на "сините" за 2010 година бе на 2 януари, като на нея бе и новото попълнение на клуба Георги Чековски.
Треньорът Константин Папазов също се присъедини към тима, въпреки че на 30 декември претърпя операция на херния в инстута за Спешна медицинска помощ "Пирогов".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ