
снимка:
http://www.automobilsport.com/
Отборът от сериите GP2 Barwa Adax опроверга появилите се по-рано днес слухове, че тимът планира участие във Формула 1 през 2010г.
Испанският екип, който е настоящ шампион на GP2 и доскоро носеше името Campos Racing, бе един от няколкото тима свързвани с участие в "кралските гонки" догодина.
Въпреки това от базата на отбора във Валенсия обявиха официално, че нямат намерение да участват във Ф1, въпреки бюджетния таван от 40 мил. паунда, който ще влезе в сила от следващия сезон във Формула 1.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ