Barwa Adax не иска да участва във Формула 1

Отборът от сериите GP2 Barwa Adax опроверга появилите се по-рано днес слухове, че тимът планира участие във Формула 1 през 2010г.

 

Испанският екип, който е настоящ шампион на GP2 и доскоро носеше името Campos Racing, бе един от няколкото тима свързвани с участие в "кралските гонки" догодина.

 

Въпреки това от базата на отбора във Валенсия обявиха официално, че нямат намерение да участват във Ф1, въпреки бюджетния таван от 40 мил. паунда, който ще влезе в сила от следващия сезон във Формула 1.