Атлетико разби Волфсбург, Манджукич и Раул Гарсия блестят

Испанският футболен шампион Атлетико Мадрид разгроми  германския първодивизионен Волфсбург с 5:1 като гост в контролна среща.

"Червено-белите" откриха резултата в 13-ата минута, когато  Раул Гарсия засече с глава центриране от корнер на Габи.

Гарсия удвои в 54-ата минута с удар от десетина метра след  пас от ляво на Коке. След малко повече от час игра новото попълнение Марио  Манджукич беше повален в наказателното поле от Налдо и сам  реализира отсъдената дузпа.

В 67-ата минута Налдо намали от фаул, но в следващата атака  Коке направи 4:1 за Атлетико.

Друго ново попълнение в състава на мадридчани Антоан Гризман влезе като резерва след почивката и асистира за петия гол в  83-ата минута. Французинът изведе Ектор Ернандес на празна врата и той оформи крайното 5:1.