
Петима водещи германски треньори по лека атлетика, които са работели в системата на бившата ГДР, признаха, че са давали допинг на състезателите си.
Треньорът на скок дължина Райнер Потел, на мятане на диск Герхард Бьотхер, на копие Мария Ритшел, на гюле Клаус Шнайдер и на седмобой Клаус Барк подписаха декларация, с която признават за употреба на допинг в миналото.
В текста се казва, че след обединението на Германия през 1990 година треньорите не са използвали забранени вещества в своята работа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ