Ашли Коул остана без книжка за 4 месеца

галерия:

Левият бранител на Челси Ашли Коул остана без шофьорската си книжка за период от 4 месеца, след като английският национал бе спипан да кара с превишена скорост своето Ламборджини Галярдо.

 

Бившият футболист на Арсенал бе уловен да шофира с 104 м/ч, при разрешени 50 м/ч. В последствие Коул се оправда, че е превишил нормата, понеже е бил преследван от папараци, ала въпреки това магистратите в Кингстън наложиха солена санкция на футболиста.

 

Според решението на съда, Ашли Коул няма да може да управлява автомобил в следващите четири месеца, като ще трябва да заплати и глоба в размер на 1000 паунда.

 

Адвокатката на Коул Катерин Ходсън потвърди, че ще обжалва размера на наказанието.