
Панатинайкос срещу Атлетико (Мадрид) е едно от големите дербита в плейофния кръг на Шампионската лига тази вечер, като според капитана на испанския тим Антонио Лопес, "дюшекчиите" няма да имат проблеми да продължат към груповата фаза, в случай че успеят да наложат играта си над атинския гранд.
"Трябва да дадем всичко от себе си. В момента се намираме в добра форма, като имахме и чудесна лятна подготовка. Надявам се да изиграем добър мач, защото за нас залогът е голям", сподели Лопес пред Marca.
"Знаем, че Панатинайкос е отбор, който играе доста бърз футбол. Но ние трябва да играем нашата си игра, тогава за тях ще бъде повече от трудно", завърши бранителят.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ