Ана Иванович показа гаджето

галерия:

снимка: anaivanovic.com

Най-сексапилната тенисистка в света Ана Иванович вече не е сама в живота. Сръбкинята показа на целия свят по време на турнира в Доха, кой е мъжът до нея. Това се оказа испанският й колега Фернандо Вердаско, който изгледа срещата й с Йелена Янкович в компанията на майка й Драгана в официалната ложа на кортовете.

 

За роман между двамата се заговори още по време на турнир в Пекин през есента, но Ана отрече да има нещо повече от приятелски чувства към Вердаско.

 

"Нямам гадже. За мен е важно мъжът да е земен и да не е арогантен. Да има чувство за хумор, а пък ако е висок и чернокос ще бъде екстра", каза Ана. Вердаско е точно висок и чернокос и явно притежава и други качества, щом Ана вече го е запознала с родителите си.