Аматьори унизиха Алегри при дебюта му начело на Ювентус

Масимилиано Алегри тръгна със загуба начело на Ювентус. "Бианконерите" допуснаха доста странна загуба от аматьорския Лученто с 2:3.

Юве започна в състав Сторари, Мота, Сьоренсен, Огбона, Барколо, Падоин, Мароне, Пепе, Джовинко, Йоренте и Тевес.

Първи гол вкараха Лученто чрез Джанлука Бо, но до края на полувремето резултата вече бе в полза на "Старата госпожа". Головете вкара Фернандо Йоренте.

През втората част на терена се появиха Коман, Ливиеро и Роберто Перейра, който днес подписа с Ювентус.

Двубоят отиваше към равенство, но в заключителната част на срещата играчите на Алегри пуснаха два гола. В 74-а минута Каваци изравни, а четири преди края Кретацо оформи крайния резултат.

Юве удари и четири греди през двубоя, но това не е оправдание за слабото представяне.