
Състезателят на Рено Фернандо Алонсо ще вземе участие в автомобилно шоу с участието на неговия тим във Формула 1, което ще се проведе през септември. Инициативата ще се състои в родния град на Алонсо- Овиедо, Испания. За целта ще бъде построена специална писта, по която ще се движат автомобилите. Алонсо ще участва с миналогодишния модел на болида на Рено. Ето какво сподели той за очакваното демонстративно състезание:
"Много съм щастлив, че ще участвам на състезание в родния си град. Винаги съм харесвал моторните шоута и съм взимал участие с удоволствие в тях. Карал съм в Испания няколко пъти, но да карам в града, в който съм роден, е нещо много специално за мен. Това ще бъде и чудесен повод да благодаря на моите фенове за оказаната подкрепа през годините и се надявам те да дойдат на демонстрацията", каза Алонсо.
Шефът на Рено Флавио Бриаторе също даде коментар за предстоящото шоу. Той заяви, че такъв вид демонстрации са чудесна възможност феновете да се докоснат на живо с болидите, пилотите и атмосферата на Формула 1. Именно по тази причина от Рено винаги приветстват такъв вид кампании, които допълнително популяризират моторните спортове между хората.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ