
снимка:
telegraph.co.uk
Двукратният световен шампион във Формула 1 Фернандо Алонсо заяви, че седмото място, което испанецът завоюва днес в състезанието за Гран При на Монако, е било най-добрият възможен резултат за него.
"Това бе максимумът, който можехме да постигнем днес", обясни испанският ас. "Започнах девети и ситуацията бе усложнена. Имаше моменти, в които не можех да се боря за по-предна позиция, тъй като Фисикела гардираше добре пред мен, а отзад ме притискаха."
"Знаехме, че всички пред нас са недостижими. Завършихме седми, само защото Фетел и Ковалайнен катастрофираха", допълни Алонсо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ