
снимка:
БГНЕС
Пилотът на Рено Фернандо Алонсо заяви, че с удоволстеие би карал за Ферари един ден. Испанецът беше свързван с преминаване при "черните кончета" от следващия сезон, като интерес към него има и от Хонда, но по всичко личи, че Алонсо най-вероятно ще остане в Рено и следващата година.
"Ще съм радостен, ако един ден стана пилот на Ферари. Това е най-добрият отбор в историята на Формула 1. Който е част от тима, става част от историята", каза Алонсо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ