(ВИДЕО) Реал заби 7 на Супер Депор

Реал (Мадрид) сложи точка на мъките и зарадва най-сетне феновете си с убедителна победа. "Кралете" разгромиха Депортиво (Ла Коруня) с 7:1 в среща от 21-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Аутсайдерът Супер Депор изненадващо поведе чрез Адриан (23), разписал се след асистенция на Лукас Перес. Начо (32) изравни, а още преди почивката Гарет Бейл (42) направи пълния обрат след втора асистенция на Марсело.

След почивката „белият балет” продължи да забавлява публиката на своя „Сантяго Бернабеу”. Гарет Бейл (58) вкара втория си гол в мача след подаване на Тони Кроос, а след това Лука Модрич (68) направи резултата 4:1 след пас на Кристиано Роналдо (78, 84), който пък отвърна на критиците си с две попадения, дошли след подавания на Каземиро и Лукас Васкес. За първия дял от шампионата португалецът имаше само 4 гола в елита, а сега само в една среща вкара 2 попадения.

Вкаралият първия гол за „кралския” клуб в мача Начо (88) реализира и последния след пас на друг бранител Рафаел Варан, оформяйки по този начин и крайния резултат.

Така Реал (Мадрид) записа десета победа за сезона и заема четвърта позиция с 35 точки. Депортиво (Ла Коруня) е в опасната зона на 18-о място с 16 точки.