Сашо Тонев заби гол за елитния Кротоне от невъзможен ъгъл (ВИДЕО)

Нашият Александър Тонев заби първия гол за Кротоне в контролната среща с Каляри. Мачът свърши 2:2,а Тонев игра 83 минути, след което беше заменен.

Гостите откриха резултата в 20-ата минута, но в 29-ата Тонев бързо възстанови статуквото. Нашето момче получи наглед безнадежден пас от ляво, застигна топката буквално на аутлинията и стреля от този невъзможен ъгъл. Вратарят явно не очакваше подобни продължение и нескопосано се намеси, с което резултатът стана 1:1

Само 9 минути по-късно от фаул на границата на наказателното поле Андреа Барберис направи обрат - 2:1 за Кротоне. Каляри стигна до 2:2 от дузпа през второто полувреме.

Припомняме, че миналия сезон Кротоне по чудо се спаси от изпадане след феномоенален финален спринт и през тази година Тонев и компания отново ще мерят сили с грандовете на Ботуша.