Радуканов щастлив: Искаме да само да печелим до края

Старши треньорът на ЦСКА Милен Радуканов остана доволен от желанието и себераздаването на футболистите си, които осъществиха обрат срещу Черно море в зрелищен мач на „Българска армия".

„Моряците", предвождани от Георги Иванов, на два пъти повеждаха в резултата през първото полувреме, но след почивката автогол на Александър Александров и решително попадение на Сержиньо осигуриха успеха с 3:2.

Мачът беше изпълнен не само с много драма, но и с фрапантни грешки, две греди и два автогола.

Въпреки това Радуканов отбеляза единствено положителните изводи от срещата и не обърна внимание на негативите.

„Надиграхме категорично Черно море. Ясно е, че трите точки са най-важни", заяви наставникът на „армейците".

„Отново сами си направихме мача тежък, защото допуснахме два гола от две индивидуални грешки.

Говорехме на полувремето, че трябва просто да излезем и да обърнем мача. Поздравявам момчетата, които успяха да го направят.

Видяхте, че футболистите играеха днес на терена. Искаме да спечелим всичките си мачове до края и да завършим на 3-то място", сподели Радуканов.

Благодарение на втората си поредна победа ЦСКА се окупира на 3-тото място в класирането с актив от 57 точки - 6 повече от 4-ия Ботев (Пловдив).