ПСЖ продължава с колебливите изяви

снимка: psg.fr

Шампионът на Франция Пари Сен Жермен продължава да се представя колебливо от началото на сезона в Лига 1, след като днес парижани достигнаха единствено до равенство 1:1 при визитата на Рен в среща от 5-ия кръг.

Така ПСЖ записа трето равенство в едва пет мача от началото на кампания, затвърждавайки впечатленията, че не се намира в оптимална форма в настоящия момент.

Шампионите пропуснаха да изпреварят поне временно лидера в класирането Бордо, пред който утре предстои гостуване на Гинган. Жирондинците остават начело с актив от 10 точки, докато воденият от Лоран Блан състав е втори с една по-малко - 9.

Отборът на Рен е на третата позиция с точка по-малко.

На почивката столичани имаха аванс от един гол, след като две минути преди края на полувремето Зумана Камара изведе ПСЖ напред. В ролята на асистент пък влезе Лукас Моура.

Втората част обаче не се разви по план за Златан Ибрахимович и компания. Още в 55' Рен успя да възстанови равенството, а точен за крайното 1:1 бе Пол Нтеп.

До края на срещата Лоран Блан вкара в игра и аржентинския национал Езекиел Лавеци, но и той не успя да помогне на парижани да стигнат до крайния успех.