Манчестър Сити разби Кристъл Палас и оглави класирането (ВИДЕО)

Отборът на Манчестър Сити постигна убедителна победа с 4:0 над Кристъл Палас в среща от 22-я кръг на английската Висша лига. След тази домакинска победа, гражданите събраха актив от 43 точки и еднолично поведоха класирането в Премиършип, но по-късно днес Лестър гостува на Астън Вила, като при победа "лисиците" ще изпреварят Сити.

Другият лидер, Арсенал, гостува утре на Стоук Сити, като при победа, "топчиите" отново ще поемат лидерската палка.

Още от началото на срещата се видя, че играчите на Мануел Пелегрини са по-дейни и това даде резултат в средата на първата част. Фабиан Делф откри резултата след добър пас на Давид Силва, а преди последния сигнал за първата част Серхио Агуеро удвои преднината на домакините.

След почивката Агуеро вкара и второто си попадение в срещата след малко повече от час игра, а в края на срещата и Давид Силва се разписа за крайното 4:0.