Лацио стряска БГ шампиона при жребия

Лацио не успя да стигне до победата над Трабзонспор тази вечер на "Олимпико" и в скучен мач двата отбора дори не си отбелязаха гол, завършвайки при 0:0.

Срещата се разви с превес за домакините, които обаче така и не стигнаха до победа след няколко фрапантни пропуска пред вратата на турския гранд.

Така Лацио се превръща в един от вероятните съперници на Лудогорец в следващата фаза, тъй като възпитаниците на Владимир Петкович завършват групата си като втори отбор.

Те имат 12 точки в своя актив, докато Трабзонспор е начело с 2 повече и очаква по-лесен жребий за следващата фаза. Част от другите варианти за Лудогорец са Бетис, Есберг, Днипро, Анжи и други.

В друга среща от група J на турнира Легия Варшава разнищи Аполон Лимасол като гости и стигна лесно до победата с 2:0. За гостите головете вкараха Йодловиец и Бржиски, като първият се разписа в 8', а втората 27 минути преди края на срещата.