Имаме нужда от почивка, призна Клоп

Наставникът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп призна, че неговият тим се нуждае спешно от почивка.

Днес "жълто-черните" записаха трети мач поред без победа и второ поредно поражение у дома, губейки изненадващо с 1:2 от Херта.

Това остави Дортмунд на 12 точки зад лидера Байерн Мюнхен, който обаче и с мач по-малко. "Жълто-черните" могат да се озоват и на четвъртото място, ако Борусия Мьонхенгладбах спечели поне точка срещу Волфсбург у дома.

"Започнахме отлично, а завършихме ужасно. Така се чувстваме в момента", коментира Клоп след поражението.

"Имаме нужда от зимната пауза. Но не трябва да забравяме, че преди всичко ние сме отговорни за резултатите си. Трябва да помислим над някои неща", добави русокосият специалист.