ЦСКА-София вгорчи Коледата за Берое с 6 парцала

ЦСКА-София попиля жалък Берое с 6:0 в последния 20-и кръг от есенния полусезон в Първа лига. Така тимът на Стамен Белчев ще нощува на върха, преди утрешното гостуване на Лудогорец в Благоевград. Мачът се състоя пред празните трибуни на стадион "Българска армия" заради наказанието на "червените". Публиката обаче ще се завърне за очаквания с голям интерес четвъртфинал за Купата на България срещу Лудогорец - в четвъртък от 17:30 часа.

Страхотен двубой направиха Фернандо Каранга и Кирил Десподов. Бразилецът блесна с хеттрик, след като талантът бе откри резултата. Интересното бе, че Десподов асистира и за трите попадения на Каранга, а след това точни бяха още Тиаго Родригес и Станислав Манолев, за да се стигне до крайното 6:0.