Бодуров с 90 минути в луд мач от Чемпиъншип

снимка: fulhamfc.com

Българският национал Николай Бодуров игра поредни пълни 90 минути за Фулъм, който завърши 3:3 при гостуването на Уигън в 15-ия кръг на първенството в Лига Чемпиъншип.

Благоевградчанинът получи жълт картон в 32-ата минута за груб фаул срещу Калъм Макменънъм.

Играчите от Лондон стигнаха до точката в драматичния мач в 85-ата минута, когато точен беше Уго Родайега от дузпа.

Фулъм вече има 15 точки и заема 20-о място, на 3 точки над зоната на изпадащите. Уотфорд е лидер с 29 точки.

В Лига 2 Карлайл отстъпи с 0:3 на Портсмут, а българският юношески национал Георг Илиев игра през първото полувреме, сменен след това от бившия играч на Локомотив (София) Дерек Асамоа.

Карлайл заема 22-о място след 16 мача с 15 точки, на 3 точки от зоната на изпадащите. Без българският вратар Димитър Евтимов Мансфилд Таун отстъпи с 1:2 от Саутенд също в 4-ото ниво на английския футбол. С това поражение Мансфилд заема 18-о място с 19 точки.