Англия се върна на земята след поражение от Холандия (ВИДЕО)

Англия поднесе неприятна изненада на феновете си веднага след престижната победа с 3:2 над световния шампион Германия, отстъпвайки с 1:2 пред собствена публика срещу състава на Холандия.

„Трите лъва“ празнуваха няколко дни обрата си от 0:2 до 3:2 над Бундестима миналата седмица, но срещу „лалетата“ не показаха почти нищо от последния половин час игра срещу германците.

Джейми Варди отново очарова привържениците с попадение, откривайки резултата в 41-ата минута. В 50-ата обаче Янсен се разписа от дузпа за 1:2, а Лусиано Нарсинг в 78-ата се възползва от подаване на първия голмайстор, за да вкара за 1:2 от чиста позиция.

При атаката на Холандия домакините претендираха за нарушение срещу Фил Ягиелка, но пък Нарсинг бе оставен напълно непокрит. Така след неособено впечатляващото си представяне срещу холандците, които изглеждаха физически по-добре, Англия записа първо поражение от ноември миналата година, когато отстъпи на Испания.

England 1-2 Netherlands All Goals 29.03.2016by sport-24hd

ГЕРМАНИЯ УНИЩОЖИ ИТАЛИЯ, МАКАР И В КОНТРОЛА

В други контроли от тази вечер Франция срази Русия с 4:2 с голове на Конте, Андре-Пиер Жиняк, Дмитри Пайе и Кингсли Коман.

Португалия пък пречупи Белгия с 2:1 с попадения на Нани в 20-ата и Кристиано Роналдо в 41-ата минута, преди Ромелу Лукаку да намали за „червения динамит“.