Андрей Гълъбинов заби гол на Буфон

Ювентус се измъчи яко, но показа класа и се добра до успех с 4:2 над Дженоа в Генуа в локално дерби. "Старата госпожа" е вече с 2 победи от 2 мача в Калчото.
Домакините стартираха мощно срещата и до 7-ата минута водеха с 2:0 след автогол на Пянич и попадение от дузпа на нашия национал Андрей Гълъбинов.

Явно доста бързо Андрей е демонстрирал футболните си умения в Дженоа, щом треньорът вече му е гласувал доверие да изпълнява ударите от бялата точка.

Въпреки перфектния старт на домакините - гостите, които още до почивката изравниха след два гола на аржентинският маестро Дибала. През второто полувреме Юве добави нови две попадения, дело на Куадрадо и в края на Дибала, с което той оформи сладък хеттрик.