Звезди на Лудогорец донесоха победата на втория отбор

Лудогорец 2 победи с 2:0 като домакин Ботев Гълъбово в среща от 12-ия кръг на Втора лига. Головете за разградчани вкараха Жуниор Кишада във втората минута и Върджил Мисиджан първата минута от добавеното време на мача.

За домакините започнаха като титуляри започнаха девет футболисти от първия отбор на Лудогорец. Това са: Йордан Минев, Йордан Терзиев, Хосе Луис Паломино, Густаво Кампаняро, Лукас Саша, Върджил Мисиджан, Абел Анисе, Джоди Лукоки и Жуниор Кишада. През цялата среща Лудогорец 2 имаше тотално превъзходство, като сериозни пропуски направиха Мисиджан, Лукоки и Кишада.

Това бе четвърта победа на втория състав на Лудогорец от началото на сезона. С актив от 15 точки разгрдачани са на осмото място в класирането. Ботев Гълъбово е 14-и с 10 пункта.