
Звездата на Аякс Луис Суарес не иска да премине в някой по-голям отбор през лятото. 23-годишният уругваец подписа по-рано през сезона нов договор с амстердамци, с което охлади мераците на някои от водещите клубове в Европа.
Суарес прави уникален сезон за Аякс, като има шансове да спечели Златната обувка. В 30 мача от Ередивизи той се е разписал 32 пъти. Във всички състезания статистиката му е 42 мача с 44 гола.
"В Аякс се забавлявам. Не поднових договора си с клуба просто ей така. Искам да остана тук, защото всеки ме цени, а и имам още какво да дам на тима", сподели Луис Суарес.
Различни слухове пращаха нападателя в Челси и Манчестър Юнайтед, като дори се появи информация, че лондончани вече са го договорили. Въпреки това, Аякс най-вероятно ще се раздели с уругваеца, тъй като политиката на тима е да продава подобни играчи и то за доста добри пари.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ