Зидан: Щастлив съм в Борусия

снимка: БГНЕС

Мохамед Зидан изпрати съобщение на бившите си съотборници от Хамбургер, заявявайки, че се чувства щастлив в Дортмунд и нищо в Хамбург не му липсва. Зидан премина от Хамбургер през лятото като се "размени" с Младен Петрич, който пое по обратната линия.


„Всичко е чудесно. Щастлив съм в Борусия и ще дам всичко от себе си, за да остана тук. Съотборниците ми ме приеха по най-добрия начин и ми помогнаха да се приспособя бързо. Имаме даобър отбор и е удоволствие да се играе футбол. Не съм мислил за Хамбургер от много време. Сега само Борусия има значение и ще помагам с каквото мога, за да постигаме успехи." заяви Зидан.