
Бившият нападател на Барселона Людовик Жули заяви, че Самуел Ето'о от Барса е по-добър играч от Карим Бензема от Лион. „Ето'о е много по-силен от Бензема. Ако трябва да избирам, бих предпочел Самуел, защото той е феномен. Винаги дава всичко от себе си за отбора, винаги е във форма и постоянно вкарва. Аз лично бих удължил договора му още днес. Ако Барселона вземе Бензема, ще трябва да почака поне две години той да разгърне таланта си." заяви французинът.
„Барселона трябва да атакува, защото при Лион защитата е най-слабото звено. На „Жерланд" мачът може да завърши на равно или с минимална преднина на Барса, но на „Ноу Камп" „каталунците" ще вземат лесна победа. Барса е фаворит за спечелване на Шампионската лига, а и на Примера Дивисион, защото сега отборът може да се сравнява с този, в който аз играех." завърши Жули.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ