Жребият за Купата на България ще се тегли този понеделник

снимка: ci.grapevine.tx.us

Българската федерация по баскетбол обяви, че жребият за Купата на България по баскетбол за мъже ще бъде теглен този понеделник.

 

Жребият ще бъде изтеглен в заседателната зала на петия етаж на ДАМС от 10:00 часа. Турнирът за при мъжете за пръв път ще има формат с финална осмица, вместо както беше досега - Финална четворка.