
Бившият наставник на Интер Жозе Моуриньо написа сърцераздирателно прощално писмо, адресирано към „неразурите" и техните фенове на „Сан Сиро". Требълът през сезона не спря „специалния" да се запъти към Мадрид и гранда Реал, но Жозе е убеден, че винаги ще помни успехите си с италианците.
„Преди да подпиша договора си с Реал, искам да благодаря на феновете на Интер, които не спряха да ме подкрепят в приключението през изминалия сезон. Кулминацията на кампанията безсъмнено бе спечелването на Шампионската лига, това бе истински специален момент за мен.
Не искам да пропусна никого - от верните привърженици, през служителите на клуба чак до президента Масимо Морати.
Прегръщам всички ви. Ще останете в сърцето ми завинаги".
Португалецът ще бъде представен като наставник на „белия балет" още утре.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ