Жозе се сбогува с Интер: Ще останете в сърцето ми завинаги

галерия:

Бившият наставник на Интер Жозе Моуриньо написа сърцераздирателно прощално писмо, адресирано към „неразурите" и техните фенове на „Сан Сиро". Требълът през сезона не спря „специалния" да се запъти към Мадрид и гранда Реал, но Жозе е убеден, че винаги ще помни успехите си с италианците.

 

„Преди да подпиша договора си с Реал, искам да благодаря на феновете на Интер, които не спряха да ме подкрепят в приключението през изминалия сезон. Кулминацията на кампанията безсъмнено бе спечелването на Шампионската лига, това бе истински специален момент за мен.

 

Не искам да пропусна никого - от верните привърженици, през служителите на клуба чак до президента Масимо Морати.

 

Прегръщам всички ви. Ще останете в сърцето ми завинаги".

 

Португалецът ще бъде представен като наставник на „белия балет" още утре.