Жозе Моуриньо: Удивен съм

снимка: skysports.com

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо остана много доволен от победата на тима си в градското дерби срещу Милан. "Нераадзурите" спечелиха с категоричното 4:0, като имаха шанс и за по-изразителен успех.

 

"Удивен съм от играчите си. Те не дадоха никакъв шанс на Милан. В този мач и двата тима дадоха всичко от себе си. Футболът е хубава игра, защото, когато печелиш е добре, а когато губиш всичко е срещу теб.

 

Знам, че ако бяхме загубили, щяха да ме критикуват, защото пуснах Снайдер титуляр, защото той се присъедини към нас преди един ден. Трябва обаче да работим усилено, защото играем по нов начин. За момента имаме 4 точки и това е добре", каза Моуриньо.