Жозе Моуриньо е доволен от жребия

снимка: БГНЕС

Португалският наставник на италианския шампион Интер Жозе Моуриньо остана доволен от жребия на неговия тим срещу английския Манчестър Юнайтед в 1/8-финалната фаза на турнира за Шампионската Лига.

 

„Да, щастлив съм от този жребий, защото имам възможността да се изправя срещу най-добрите. Те са европейските шампиони, а треньор им е Алекс Фъргюсън, който е супер специалист. Мач срещу „червените дяволи" е чудесна мотивация за нашия клуб.", коментира Моуриньо пред медиите.

 

Интер и Манчестър Юнайед излизат в супер дерби за място на ¼-финалите. Първата среща между двата тима е на 24 или 25 февруари на „Джузепе Меаца", а реваншът на „Олд Трафорд" ще бъде на 10 или 11 март.