
Португалският наставник на италианския шампион Интер Жозе Моуриньо остана доволен от жребия на неговия тим срещу английския Манчестър Юнайтед в 1/8-финалната фаза на турнира за Шампионската Лига.
„Да, щастлив съм от този жребий, защото имам възможността да се изправя срещу най-добрите. Те са европейските шампиони, а треньор им е Алекс Фъргюсън, който е супер специалист. Мач срещу „червените дяволи" е чудесна мотивация за нашия клуб.", коментира Моуриньо пред медиите.
Интер и Манчестър Юнайед излизат в супер дерби за място на ¼-финалите. Първата среща между двата тима е на 24 или 25 февруари на „Джузепе Меаца", а реваншът на „Олд Трафорд" ще бъде на 10 или 11 март.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ