
Треньорът на Интер Жозе Моуриньо остана много доволен от победата на тима си в полуфинала от Шампионската лига срещу Барселона. "Нераадзурите" надделяха с 3:1 като домакин и имат комфортна преднина преди реванша, който е след седмица на "Камп Ноу".
"Не е лесно да се победи Барселона, както и да им вкараш гол или да пазиш резултата срещу такъв отбор. Победихме напълно заслужено. Все още не мислим за финала, защото ни чака тежък мач като гост, а каталунците са много силен домакин.
След мача в тунела видях неща, които не са редни в подобен турнир и то на подобна фаза. Някои от футболистите на Барселона се опитваха да окажат натиск върху рефера. Те явно имат къса памет и игнорират какво се случи миналата година срещу Челси в реванша от полуфиналите. Момчетата на Гуардиола трябва да приемат по шампионски загуба от един по-силен отбор.
Играхме изключително концентрирано. Гледахме много мачове на Барселона и знаехме, че не трябва да допускаме гол, но за съжаление не успяхме да се справим с това. На реванша можем да загубим дори с 0:10. Шансовете са 50 на 50.
Интер спечели последните си шест мача от турнира. Ако не сега, то до две години ще спечелим Шампионската лига", каза Моуриньо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ