Живко Миланов с пълни 90 минути за Васлуй

снимка: Guliver/Getty Images

Българският защитник Живко Миланов игра цял мач за Васлуй, а тимът му се добра драматично до 1 точка при гостуването си на Астра (Плоещ) и завърши 1:1, предава БТА.

Съдията отсъди дузпа в 4-ата минута на добавеното време заради игра с ръка пред голлинията и Даниел Варга я вкара.

Иначе домакините откриха в 31-ата минута чрез замбиеца Тембо. Васлуй е на 4-о място в класирането с 19 точки, на 2 от съперника си в последния мач Астра (Плоещ), който е 3-и. Начело е Стяуа с 25 пред Пандури с 22.

В другата среща, която се игра в петък, Университатя (Клуж) спечели с 1:0 срещу Чъхлаул и заема 9-а позиция с 14 точки.

Бившият футболист на Черноморец (Бургас) и Миньор (Перник) Пламен Крумов остана на резервната скамейка.