
снимка:
БГНЕС
Защитникът на Левски Живко Миланов заяви, че ще е доволен и на равенството в първия мач на отбора му при гостуването на Жилина. Двата тима се изправят един срещу друг в среща за Купата на УЕФА. Мачът е утре от 20:30 часа.
"Гледахме отбора на Жилина. Гледахме им последния мач, гледахме и предишния кръг, когато са играли със Слован Либерец. Жилина са по-добри от БАТЕ, въпреки че практикуват доста по-различен стил на игра. Трябва да не загубим, дори и хикс ни устройва. Има леко напрежение, но се надяваме да излезем крайни победители и всичко да си дойде на мястото", каза още Живко Миланов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ