Жигич се връща в Сантандер под наем

снимка: БГНЕС

Сръбският национал Никола Жигич се "надява да вкара доста голове", след като стана ясно, че тарана се връща под наем в бившия си тим Расинг Сантандер от Валенсия до края на сезона.

 

28-годишният нападател се завърна в Сантандер, след като не успя да покаже своите умения на стадион "Местая". Високият сърбин заяви, че се надява да преоткрие добрата си форма
в тима на Расинг, за който вкара 11 гола в 32 мача през сезон 2006/2007 година.

 

В интервю за местните медии Жигич заяви: "В Расинг се чувствам като у дома. Очаквам с нетърпение следващия мач на отбора."