Жерар Улие се чувства "удобно" в болницата

галерия:

Мениджърът на Астън Вила Жерар Улие се чувства "удобно" в болницата в Бирмингам, където преди дни бе приет с болки в гърдите.

 

Собственикът на Вила Ранди Лернър, който назначи французина начело през септември, посети своя подчинен в болничното заведение през този уикенд. Все още обаче не е ясно, колко време ще остане Улие под лекарско наблюдение.

 

Очаква се лекарите да решат кога френският тактик може да поднови професионалните си занимания, като в негово отсъствие отборът е воден от неговия асистент Гари МакАлистър. Именно той бе на страничната линия вчера, когато бирмингамци завършиха 1:1 със Стоук Сити на своя "Вила Парк".

 

"Получихме много послания на добра воля от привърженици на Астън Вила и други хора във и извън футбола, които изразиха подкрепата си към Жерар", сподели МакАлистър, който също посети мениджъра в болницата.

 

Можете да посетите футболен мач по ваш избор с Game of Your Life.