
Защитникът на Барселона Жерар Пике заяви, че иска „безпристрастен" съдия за реванша срещу Интер на „Камп Ноу". Според него португалският рефер Олегарио Бенкуеренка е направил фатални за каталунците грешки при загубата с 3:1 на „Сан Сиро".
„Гледах по телевизията, а и всеки може да види, че голът на Милито беше от засада, а този на Майкон стана след нарушение срещу Меси", каза Пике пред Sport.
„Не сме доволни от съдиите. За реванша трябва да има безпристрастен рефер. Интер ни познава много добре, те доминираха през целия мач и знаеха как да спрат играта ни", добави бранителят на Барселона.
Въпреки поражението Пике е уверен, че неговият отбор може да отстрани Интер.
„Всичко е възможно на реванша. Имаме пасив от два гола, но можем да го преодолеем", завърши той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ