
Руската женска щафета по биатлон в състав Светлана Слепцова, Анна Булигина, Олга Медведцева и Олга Зайцева, спечели световната титла в щафетата 4x6 километра на Световното първенство в Пьончанг, Южна Корея.
Рускините спечелиха с време 1 час 13 минути и 12.9 секунди. Те използваха девет допълнителни патрона при стрелбата, но все бързината им позволи да финишират на първата позиция. Германия, в състав Мартина Бек, Магдалена Нойнер, Андреа Хенкел и Кати Вилхелм, спечели среброто на минута и 15.1 секунди зад шампионките. Франция, в състав Мари Лор Брюне, Силви Бекер, Мари Дорен и Сандрин Баи, пък взе бронзовите медали, след като остана на минута и 27.5 секунди зад рускините.
Нашата щафета в състав Нина Кленовска, Павлина Филипова, Силвия Георгиева и Емилия Йорданова финишира 19-та. Нашите допуснаха 6 грешки и 12 допълнителни изстрела на огневия рубеж, което ги изпрати на 11:24,8 мин след шампионките от Русия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ