
Срещи с Германия и Холандия ще има женският национален отборпо баскетбол по време на международния турнир в Оливейра До Оспитал в Португалия. Избраничките на Хосе Мария Бусета започват участието си в надпреварата срещу германките, с които играха в допълнителните квалификации за европейското първенство в Латвия в началото на годината. Срещата е от 19:45 ч. на 22 юли. На 23 юли нашите ще премерят сили с Холандия в 17:45, а в предпоследния ден на турнира ще играят и срещу домакините от Португалия от 19:45 в зала "Сампаензе".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ