
Българската сноубордистка Александра Жекова зае 19-то място в паралелния гигантски слалом на Световното първенство по сноуборд в корейския зимен център Хонгсеонг.
Сани не успя да стигне до осминафиналите, след като даде 19-о време в квалификацията. Шампионската титла спечели австрийката Марион Крайнер (на снимката), която победи своята приятелка и сънародничка Дорис Гюнтер след като преди това бе преодоляла Екатерина Тудегешева.
Другата българска състезателка се класира на 37-о място. При мъжете Джеси Джей Андерсън стана за четвърти път световен шампион. Радослав Янков завърши 39-и, а Иван Ранчев бе дисквалифициран.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ