Зетова не успя да дебютира за новия си клуб

снимка: volleyrosa.net

Палма Волей (Палма де Майорка) загуби при гостуването си на Кантур (Лас Палмас) с 1:3 (21:25, 25:20, 18:25, 16:25) в мач от 11-ия кръг на женската Суперлига на Испания. Единствено във втората част Палма Волей показа по-убедителна игра.

 

Привлечената в отбора от Балеарските острови преди коледните празници Антонина Зетова не взе участие в двубоя. Треньорът Ернесто Родригес е взел решение да я запази за следващия мач с Tubillete.com (Тенерифе) тази събота. Българката е минала е успешно медицинските прегледи и очаква своя дебют за испанския клуб.

 

Въпреки загубата, отборът на Тони Зетова запази шестото си място в класирането и ще участва на турнира за Купата на Кралицата.