
Руският Зенит Санкт Петербург си осигури услугите на плеймейкъра на италианския Торино Алесандро Росина, съобщава официалният сайт на руснаците.
Италианският футболист прекара последните четири години с екипа на "торо" и записа 139 мача за отбора. В края на миналия сезон, обаче, Торино изпадна от италианската Серия А и това наложи продажбата на не една от звездите на тима.
Сделката за Росина бе факт още в началото на тази седмица, но бе потвърдена от Зенит едва днес. Носителите на Купата на УЕФА от 2008г. ще заплатят на Торино сумата от 7 мил. евро за услугите на бившия младежки национал на Италия.
Росина е смятан за заместник на Андрей Аршавин, чието място не бе успешно запълнено след трансфера на звездата в лондонския Арсенал. Новото попълнение на тима от Санкт Петербург е подписало четири годишен договор и ще остане на стадион "Петровски" до лятото на 2013г.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ