
Отборът на Зенит (Санкт Петербург) спечели дербито на кръга в руската Висша лига, след като днес носителите на Купата на УЕФА за 2008 г. се наложиха с минималното 1:0 над гостуващия Локомотив (Москва).
Единственото попадение в срещата бе дело на Бистров след 54 минути игра, а гостите от столицата завършиха срещата и с човек по-малко, след като минути преди края към душовете пое Зириянов.
Тимът на Локомотив можеше и да възстанови равенството през втората част, ала опит за центриране на Янбаев се отклони от гредата зад Малафеев.
Шанс за попадение се откри и пред капитана на "московчани" Дмитрий Съйчев, ала негов изстрел с глава 15 минути преди края не намери очертанията на вратата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ