
Нападателят на Локомотив Пловдив Здравко Лазаров заяви, че най-важното нещо за националния отбор е Димитър Бербатов да се върне в него. Лазаров сподели, че би играл отново за страната си, ако бъде повикан.
"Винаги бих помогнал на националния отбор, ако решат, че мога да съм полезен. Най-важното е Димитър Бербатов да се върне, той е уникален футболист, без него няма да стане", каза бившият играч на Левски, ЦСКА и Славия.
"Трябват сериозни промени в националния отбор, според мен е срамно Черна гора да ни бие в центъра на София. Мисля, че все още имаме шансове за второто място в групата", допълни Лазаров при награждаването му за най-добър играч на шести кръг в "А" група в традиционната анкета на вестник "Футбол".
"Радвам се, че печеля отново тази награда, но ми се иска по-млади футболисти да я взимат. Не е нормално аз и Божов да сме в челото на класацията всяка седмица. Според мен младите футболисти не се представят добре, защото не са мотивирани", каза още нападателят.
Според Лазаров ЦСКА няма шансове при днешното си гостуване на Бешикташ, но Левски има силите да победи Гент.
"Белгийският отбор е доста сериозен, но съм сигурен, че Левски няма да загуби".
"Електричката" заяви и, че предстоящият мач на Локомотив Пловдив със софийските им съименници е ключов за сезона.
"След мача с Локомотив София ще разберем дали ще се борим за челните места, или ще сме в средата на таблицата. Очаквам да победим, това че сме гости изобщо не ни притеснява. Ще има много наши фенове, ще се чувстваме сякаш сме домакини", завърши Лазаров.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ