
За реда по време на дербито Черноморец (Балчик) - Калиакра ще се грижат 40 гардове от частна охранителна фирма и още една дузина полицаи. Мачът е днес в Албена. Техническият директор на Черноморец Георги Трендафилов бе на среща с шефа на полицията в Албена Стефан Йончев.
Проблемът за охраната е, че феновете на двата отбора не питаят добри чувства един към друг и затова ще бъдат отделени. В лявата част на единствената трибуна ще бъдат настанени запалянковците от Каварна, а в другата част ще са феновете на Черноморец. Заявки има за около 3000 билета. Залогът е много голям и за двата отбора, тъй като Калиакра все още има шансове за атака на второто място, а Черноморец е застрашен от изпадане.
- Със сигурност ще има футболна битка и в нея ще проличи кой от двата отбора се е подготвил по-добре - заяви кметът на Каварна и спонсор на Калиакра Цонко Цонев. - Ние излизаме единствено за победа. Съперникът също ще гони трите точки, тъй като иска да оцелее, така че договорки са изключени.
Цонев си пожела обективно съдийство на Радан Мирянов.
- За нас ще викат повече от 500 ултраси, дори може да надминат 1000 - допълни кметът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ