
снимка:
soccerway.com
Защитникът на Борусия (Дортмунд) Йонг Пьо Лий заяви, че е доволен от престоя си в тима. Кореецът е от тази година в отбора и сподели, че очаква "жълто-черните" да се завършат на по-добра позиция в класирането.
"Мисля, че заслужаваме повече от това шесто място, на което се намираме в момента. Имаме сили да сме сред трите най-добри отбора в Германия.
Играл съм в Холандия, където футбола е тактически, и в Англия, където е силов. В Бундеслигата е смесица от тези два типа", каза Йонг Пьо Лий.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ